Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ACCESORII ELECTRICE

Număr anunț
DA23007886
Autoritate contractantă
COMUNA SALASU DE SUS (PRIMARIA SALASU DE SUS JUD. HUNEDOARA) (CUI 5453819)
Furnizor / câștigător
ROBERT INSTAL SRL (CUI RO22063719)
Cod CPV
31680000-6 · Articole si accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.318,22 RON
Valoare atribuită
5.318,22 RON
Data publicării
13.05.2019 10:25
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.318,22 RON

din 5.318,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.