Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICIU DE ASIGURARE DE RĂSPUNDERE CIVILĂ AUTO CONFORM ANUNŢ ADV1077272 DIN 08.05.2019
- Număr anunț
- DA23007586
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.843,55 RON
- Valoare atribuită
- 3.843,55 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 10:16
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 10:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.843,55 RON
din 3.843,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro