Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii electrice- pachet

Număr anunț
DA23007540
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL DOLJ (CUI 4332118)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.284,14 RON
Valoare atribuită
3.284,14 RON
Data publicării
13.05.2019 10:14
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.284,14 RON

din 3.284,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.