Ofertă acceptată Cumpărare directă

ILUMINAT DE SIGURANTA

Număr anunț
DA23003184
Autoritate contractantă
COMUNA MUEREASCA(PRIMARIA MUEREASCA) (CUI 2540678)
Furnizor / câștigător
INTERINSTAL SRL (CUI RO13901999)
Cod CPV
45316000-5 · Lucrari de instalare de sisteme de iluminare si de semnalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.309,36 RON
Valoare atribuită
1.309,36 RON
Data publicării
10.05.2019 14:54
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 09:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.309,36 RON

din 1.309,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.