Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Medalii personalizate - Special Olimpics
- Număr anunț
- DA23009337
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT BIHOR (CUI 27442985)
- Furnizor / câștigător
- TARABOSTES S.R.L. (CUI RO18394315)
- Cod CPV
- 18512200-3 · Medalii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 369 RON
- Valoare atribuită
- 369 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 11:08
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 13:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
369 RON
din 369 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro