Ofertă acceptată Cumpărare directă

HP C9504EE (2x 339) cartuse cerneala negru originale pt D5160/2610/5740/6310/6620/7310 - 2x 860 pag.

Număr anunț
DA23014605
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Suceava (CUI 4244504)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
292 RON
Valoare atribuită
292 RON
Data publicării
13.05.2019 13:52
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

292 RON

din 292 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.