Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Capsator de birou Novus Stabil 30 coli 100x 246 150x266
- Număr anunț
- DA23013005
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI - JUDETUL DOLJ (CUI 4332118)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 30197320-5 · Capsatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 854,40 RON
- Valoare atribuită
- 854,40 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 12:57
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 13:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
854,40 RON
din 854,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro