Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achiziție mobilier pentru cabinetele Vicepreședinților Consiliului Județean Ilfov
- Număr anunț
- DA23007866
- Autoritate contractantă
- JUDETUL ILFOV - CONSILIUL JUDETEAN (CUI 4192545)
- Furnizor / câștigător
- MOBEXPERT BANEASA SRL (CUI RO18648430)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.603,36 RON
- Valoare finală
- 16.021,36 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 10:25
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 12:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.