Ofertă acceptată Cumpărare directă

VASELINA LGEP2/5 ambalaj de 5 kg

Număr anunț
DA23011899
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE REPARATII LOCOMOTIVE C.F.R. S.C.R.L. BRASOV S.A. (CUI RO14257595)
Furnizor / câștigător
MAXMAN SRL (CUI RO23387659)
Cod CPV
09221100-5 · Vaselina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
273,61 RON
Valoare atribuită
273,61 RON
Data publicării
13.05.2019 12:22
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

273,61 RON

din 273,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.