Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ARTICOLE UZ GOSPODARESC PACHET MATERIALE CURATENIE

Număr anunț
DA23011501
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Valea Ramnicului (CUI 24628860)
Furnizor / câștigător
ANDREAS NICODAR SMART SRL (CUI 38105349)
Cod CPV
39224300-1 · Maturi, perii si alte articole de menaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.476,67 RON
Valoare atribuită
4.476,67 RON
Data publicării
13.05.2019 12:10
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 16:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.476,67 RON

din 4.476,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.