Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 7,8% sub estimat

Incarcatura BG 11 Kg

Număr anunț
DA23009428
Autoritate contractantă
Comuna Contesti (Primaria) (CUI 4280329)
Furnizor / câștigător
BUTAN GAS ROMANIA S.R.L. (CUI RO8297854)
Cod CPV
09122210-5 · Butan lichefiat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
844,50 RON
Valoare atribuită
778,95 RON 7,8% sub estimat
Data publicării
13.05.2019 11:10
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 11:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

778,95 RON

din 844,50 RON estimat 7,8%

Adjudecat la 92,2% din estimat · economie 65,55 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.