Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stecher negru cauciucat
- Număr anunț
- DA23009076
- Autoritate contractantă
- OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
- Furnizor / câștigător
- A&B INVEST SERVICE S.R.L. (CUI RO15849684)
- Cod CPV
- 31224100-3 · Fise si prize (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46 RON
- Valoare atribuită
- 46 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 11:01
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
46 RON
din 46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro