Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Alcool sanitar Dora 500ml, Sapun de toaleta Rubis, TIDE 450GR detergent manual
- Număr anunț
- DA23008401
- Autoritate contractantă
- Directia de Salubritate (CUI 23922875)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 24322500-2 · Alcool (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.785,70 RON
- Valoare atribuită
- 3.785,70 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 10:42
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 15:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.785,70 RON
din 3.785,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro