Ofertă acceptată Cumpărare directă

Glucoza Zentiva 33%, fitomenadion, diazepam, nitromint, glucoza 5%, ringer lactat, clorura de sodiu

Număr anunț
DA23007710
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN COVASNA (CUI 7521952)
Furnizor / câștigător
GEONET SRL (CUI 13884170)
Cod CPV
33692200-9 · Produse pentru nutritie parenterala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.126,42 RON
Valoare atribuită
1.126,42 RON
Data publicării
13.05.2019 10:19
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.126,42 RON

din 1.126,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.