Ofertă acceptată Cumpărare directă

POMPA SUBMERSIBILA ROTORI INOX 2,2 KW-380 V

Număr anunț
DA23003625
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
Furnizor / câștigător
MOVACOM SRL (CUI RO15152210)
Cod CPV
42122130-0 · Pompe de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.400 RON
Valoare atribuită
14.400 RON
Data publicării
10.05.2019 15:35
Termen limită
17.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.400 RON

din 14.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.