Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de arhitectura pt constructii PUD pentru obiectivele de investitii din Sp Independentei 204

Număr anunț
DA23000455
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
PRO HABITAT 4D S.R.L. (CUI RO16784400)
Cod CPV
71221000-3 · Servicii de arhitectura pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.399,50 RON
Valoare atribuită
22.399,50 RON
Data publicării
10.05.2019 12:46
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 09:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.399,50 RON

din 22.399,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.