Ofertă acceptată Cumpărare directă

HIDROCORTIZON ZENTIVA 19.6MG/5ML SOL INJ X 5 FI (HYDROCORTISONUM),DIAZEPAM 5MG/ML X 5FI/2ML

Număr anunț
DA22997406
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33642200-4 · Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.830 RON
Valoare atribuită
39.830 RON
Data publicării
10.05.2019 10:53
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.830 RON

din 39.830 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.