Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DIGOXIN ZENTIVA 0,5MG/2ML SOL.INJ X 5FI
- Număr anunț
- DA22996547
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
- Cod CPV
- 33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 705,60 RON
- Valoare atribuită
- 705,60 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 10:22
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
705,60 RON
din 705,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro