Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Switch TP-Link TL-SF1008D, 8 porturi, Switch TP-Link TL-SF1005D, 5 porturi
- Număr anunț
- DA22992756
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN ARGES (CUI 4469183)
- Furnizor / câștigător
- MINITECHNICUS SRL (CUI RO20820285)
- Cod CPV
- 32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 690,20 RON
- Valoare finală
- 690,20 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 16:06
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 13:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.