Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,3% sub estimat
Materiale intretinere echipamente
- Număr anunț
- DA22983881
- Autoritate contractantă
- UM 0466 BUCURESTI (CUI 4204208)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
- Cod CPV
- 32442200-5 · Cutii de conexiune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 173,55 RON
- Valoare atribuită
- 173,04 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 09.05.2019 10:35
- Termen limită
- 14.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 10:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
173,04 RON
din 173,55 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 0,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.