Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrări de protecţie a malurilor-Canal de scurgere ape pluviale
- Număr anunț
- DA23013509
- Autoritate contractantă
- Comuna Simonesti (CUI 4367710)
- Furnizor / câștigător
- BAUMONT SRL (CUI RO7029780)
- Cod CPV
- 45246200-5 · Lucrari de protectie a malurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200.275,50 RON
- Valoare atribuită
- 200.275,50 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 13:13
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
200.275,50 RON
din 200.275,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro