Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TP-Link AccessPoint Wireless TL-WA801ND 802.11n/300Mbps
- Număr anunț
- DA23013222
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.356,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.356,60 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 13:04
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 14:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.356,60 RON
din 1.356,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro