Ofertă acceptată Cumpărare directă

Varfuri testare verzi 3 mm / Rola hirtie termica tip Etichete SERA otoemisiuni acustice

Număr anunț
DA23009735
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL FALTICENI (CUI 5432514)
Furnizor / câștigător
SONOROM SRL (CUI RO9164147)
Cod CPV
33124130-5 · Accesorii de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
328 RON
Valoare atribuită
328 RON
Data publicării
13.05.2019 11:19
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

328 RON

din 328 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.