Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii SF si studii teren refacere poduri si podete de pe drumurile calamitate din com. Voinesti

Număr anunț
DA23009679
Autoritate contractantă
COMUNA VOINESTI (PRIMARIA VOINESTI IASI) (CUI 4540208)
Furnizor / câștigător
SIMPA CONSULT SRL (CUI RO17561261)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.500 RON
Valoare atribuită
42.500 RON
Data publicării
13.05.2019 11:17
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 14:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.500 RON

din 42.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.