Ofertă refuzată Cumpărare directă

Nateriale sanitare

Număr anunț
DA23007878
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Valcea (CUI 7446923)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
Cod CPV
33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.399 RON
Valoare finală
11.495 RON
Data publicării
13.05.2019 10:25
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.