Ofertă acceptată Cumpărare directă

TRUSA MERCK Clor liber si total

Număr anunț
DA23007292
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
24326320-4 · Eteri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.332,80 RON
Valoare atribuită
2.332,80 RON
Data publicării
13.05.2019 10:07
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 12:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.332,80 RON

din 2.332,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.