Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 5,1% sub estimat
ARGININA SORBITOL 250 ML.
- Număr anunț
- DA22997908
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CONSTANTA (CUI 2983845)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED FLUIDS SRL (CUI RO16674718)
- Cod CPV
- 33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.656 RON
- Valoare atribuită
- 1.571,40 RON 5,1% sub estimat
- Data publicării
- 10.05.2019 11:10
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 12:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.571,40 RON
din 1.656 RON estimat
5,1%
Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 84,60 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.