Ofertă refuzată Cumpărare directă

DEXTROSE SOL.PERF. 10% VIOSER FLAC. 500ML X 10 * GLUCOZA

Număr anunț
DA22985652
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI RO3572074)
Cod CPV
33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.960 RON
Valoare finală
2.960 RON
Data publicării
09.05.2019 11:33
Data finalizării
13.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.