Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hard disk intern 1TB / extern 4TB

Număr anunț
DA23016268
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL PRAHOVA (CUI 2998315)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30230000-0 · Material informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.317 RON
Valoare atribuită
1.317 RON
Data publicării
13.05.2019 14:45
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.317 RON

din 1.317 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.