Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SISTEM HP 8200 ELITE, Core i5 2400 3.1GHz, ram 4GB, HDD 500GB, DVD, WIN10 PRO, LCD 19, KIT T+M
- Număr anunț
- DA23016097
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic HENRI COANDA (CUI 4830023)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.694,12 RON
- Valoare atribuită
- 3.694,12 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 14:40
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 15:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.694,12 RON
din 3.694,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro