Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TINTE A1 -361 BUC., TINTE A2 -150 BUC.
- Număr anunț
- DA23009956
- Autoritate contractantă
- Unitatea militara 0758 Brasov (CUI 34498792)
- Furnizor / câștigător
- VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.978,74 RON
- Valoare atribuită
- 2.978,74 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 11:25
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 11:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.978,74 RON
din 2.978,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro