Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii vestiare in localitatea Gelu

Număr anunț
DA23006143
Autoritate contractantă
Comuna Varias (CUI 4483870)
Furnizor / câștigător
GIMAS-ZC SRL (CUI 15220209)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
104.227,68 RON
Valoare atribuită
104.227,68 RON
Data publicării
13.05.2019 09:27
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

104.227,68 RON

din 104.227,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.