Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Covorase antimicrobiene 46cmx114.5cm
- Număr anunț
- DA23004286
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
- Furnizor / câștigător
- TRIDENT MEDICAL COMPANY SRL (CUI RO9384088)
- Cod CPV
- 39330000-4 · Echipament de dezinfectare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 453,80 RON
- Valoare atribuită
- 453,80 RON
- Data publicării
- 11.05.2019 12:49
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 16:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
453,80 RON
din 453,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro