Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE DE CURATENIE SI DE BIROU

Număr anunț
DA22992522
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GRANICESTI (CUI 14061504)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
521,88 RON
Valoare atribuită
521,88 RON
Data publicării
09.05.2019 15:51
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

521,88 RON

din 521,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.