Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII DE PAZA ,MONITORIZARE SI INTERVENTIE

Număr anunț
DA22981372
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
Furnizor / câștigător
MAX PROTECT SECURITY SRL (CUI RO29333046)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.480 RON
Valoare finală
21.480 RON
Data publicării
09.05.2019 08:51
Data finalizării
13.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.