Ofertă refuzată Cumpărare directă

Serv cadastru actualizarea informatii tehnice, alipire 2 suprafețe teren, dosar urbanism, plan încad

Număr anunț
DA22980102
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE ADMINISTRARE FISCALA (CUI 16031712)
Furnizor / câștigător
FILIPOIU NICOLETA - CADASTRU, GEODEZIE SI CARTOGRAFIE (CUI 28035904)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare finală
6.000 RON
Data publicării
08.05.2019 16:45
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.