Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FILTRU AER PENTRU GENERATOR TRIFAZAT IDEA-1DJ75D OTK
- Număr anunț
- DA22973764
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- POWER SUPPLY SYSTEMS UPS SRL (CUI RO14602405)
- Cod CPV
- 42913000-9 · Filtre de ulei, de benzina si filtre de aspiratie a aerului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 882 RON
- Valoare atribuită
- 882 RON
- Data publicării
- 08.05.2019 12:24
- Termen limită
- 13.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 11:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
882 RON
din 882 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro