Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus original fotocopiator Xerox M118/ M118I/C118 ,006R01179
- Număr anunț
- DA23010907
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Chimico Farmaceutica-I.C.C.F. Bucuresti (CUI 3008580)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI RO18088960)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 283 RON
- Valoare atribuită
- 283 RON
- Data publicării
- 13.05.2019 11:54
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 14:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
283 RON
din 283 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro