Ofertă acceptată Cumpărare directă

MULTIFUNCŢIONALĂ LASER MONOCROM A4 LEXMARK MB2236ADW

Număr anunț
DA23008483
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov (CUI 4383979)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
435 RON
Valoare atribuită
435 RON
Data publicării
13.05.2019 10:44
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

435 RON

din 435 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.