Ofertă acceptată Cumpărare directă

DRUM UNIT HP LASERJET PRO NR 32A

Număr anunț
DA23007057
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.16 TAKE IONESCU (CUI 29098870)
Furnizor / câștigător
DATAMAX LINE SRL (CUI RO16824238)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
403,36 RON
Valoare atribuită
403,36 RON
Data publicării
13.05.2019 09:59
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

403,36 RON

din 403,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.