Ofertă acceptată Cumpărare directă

Memorie flash (stick) Kingston DataTraveler 50, 32 GB (32GB), USB 3.1/3.0/2.0, metalic (DT50/32GB)

Număr anunț
DA23001532
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN GALATI (CUI 3437132)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30234600-4 · Memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.700 RON
Valoare atribuită
1.700 RON
Data publicării
10.05.2019 13:25
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 09:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.700 RON

din 1.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.