Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Schimbare lampa din corp de iluminare stradala, Montare corp iluminat stradal, REPARATIE PUNCT DE AP
- Număr anunț
- DA22982675
- Autoritate contractantă
- COMUNA GHELINTA (CUI 4201945)
- Furnizor / câștigător
- RO 8307141 Transport Cseh
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.057,59 RON
- Valoare atribuită
- 6.057,59 RON
- Data publicării
- 09.05.2019 09:46
- Termen limită
- 16.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 09:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.057,59 RON
din 6.057,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro