Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat
Infiintare promenada mal stang, Valea Nimaiesti, comuna Budureasa, judetul Bihor
- Număr anunț
- DA23000170
- Autoritate contractantă
- COMUNA BUDUREASA (CUI 5431667)
- Furnizor / câștigător
- RUS & BEN CONSTRUCT SRL (CUI RO26271720)
- Cod CPV
- 44113120-2 · Dale de pavare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294.001,45 RON
- Valoare atribuită
- 293.420,70 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 10.05.2019 12:34
- Termen limită
- 18.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 15:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
293.420,70 RON
din 294.001,45 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 580,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.