Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PIESE DE SCHIMB SI CONSUMABILE PENTRU MOTOCOASE

Număr anunț
DA23011065
Autoritate contractantă
Comuna Corbu (CUI 4707714)
Furnizor / câștigător
COMFOREX IMPEX SRL (CUI RO10294531)
Cod CPV
34326100-9 · Ambreiaje si piese conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.355,47 RON
Valoare atribuită
7.355,47 RON
Data publicării
13.05.2019 11:58
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.355,47 RON

din 7.355,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.