Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCARA AL 6 TREPTE

Număr anunț
DA23005176
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA " NICOLAE MILESCU SPATARUL" VASLUI (CUI 4226397)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423200-3 · Scari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
351,45 RON
Valoare atribuită
351,45 RON
Data publicării
13.05.2019 08:37
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 09:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

351,45 RON

din 351,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.