Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REMEDIERI LA ILUMINATUL PUBLIC STRADAL
- Număr anunț
- DA23003169
- Autoritate contractantă
- COMUNA MUEREASCA(PRIMARIA MUEREASCA) (CUI 2540678)
- Furnizor / câștigător
- INTERINSTAL SRL (CUI RO13901999)
- Cod CPV
- 50232110-4 · Reconditionarea instalatiilor de iluminare publica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 798,97 RON
- Valoare atribuită
- 798,97 RON
- Data publicării
- 10.05.2019 14:53
- Termen limită
- 15.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 13.05.2019 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
798,97 RON
din 798,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro