Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALGOCALMIN 1G/2ML 2ML*5 FIOLE - METAMIZOLUM NATRIUM.

Număr anunț
DA22997989
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC ROVINARI (CUI 4351810)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
Cod CPV
33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.500 RON
Valoare atribuită
21.500 RON
Data publicării
10.05.2019 11:13
Termen limită
15.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.500 RON

din 21.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.