Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARBOPLATIN KABI 10mg/ml - 600mg

Număr anunț
DA22992382
Autoritate contractantă
SC MEDLIFE SA (CUI 8422035)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI RO3391027)
Cod CPV
33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.865,15 RON
Valoare atribuită
2.865,15 RON
Data publicării
09.05.2019 15:44
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 16:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.865,15 RON

din 2.865,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.