Ofertă refuzată Cumpărare directă

Hartie igienica alba,459 portii,2pliuri. OVER SOFT

Număr anunț
DA22970112
Autoritate contractantă
TEATRUL DE PAPUSI PUCK (CUI 4547184)
Furnizor / câștigător
OVIVA DISTRIBUTION SRL (CUI RO17676130)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6,45 RON
Valoare finală
6,45 RON
Data publicării
08.05.2019 10:14
Termen limită
13.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.