Număr anunț
DA23010630
Autoritate contractantă
COMUNA BRAESTI (PRIMARIA COMUNEI BRAESTI) (CUI 3503694)
Furnizor / câștigător
TRUST CONSTRUCT PROIECT S.R.L. (CUI RO25074011)
Cod CPV
45340000-2 · Lucrari de instalare de garduri, de balustrade si de dispozitive de siguranta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
59.994 RON
Valoare atribuită
59.994 RON
Data publicării
13.05.2019 11:45
Termen limită
18.05.2019 17:00
Data finalizării
13.05.2019 12:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.994 RON

din 59.994 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.